Charterové lety Španělsko

Playa_Sardinero_SpanelskoJak je to u charterových letů běžné, častým cílem jsou turisticky vyhledávané lokace, které se dobře prodávají cestovním kancelářím. Španělsko je rozhodně jednou ze zemí, kam by pro Vás neměl být problém sehnat letenku.

Ceny se pohybují běžně nad 10 tisíc korun. Jak tomu ale u charterových letů bývá kdo přijde dostatečně pozdě může dostat velmi dobrou cenu. Mezi lokace kam se nejvíce létá patří Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife.

Španělsko je lákadlem hlavně díky moři, které každý rok přitáhne miliony turistů z celého světa.

Španělsko lze rozdělit podle podnebí do čtyř oblastí:

  • Kanárské ostrovy: subtropické počasí, s příjemnými teplotami (18°C až 24°C) po celý rok.
  • Vnitrozemí: Velmi studené zimy (na severu a v Madridu často se sněhem, teploty až -10°C) a velmi horká a suchá léta (teploty až 40°C).
  • Severní atlantické pobřeží: ostré zimy s klidnými léty.
  • Pobřeží Středozemního moře: nejteplejší na východní a jižní části země. Deštné období jsou jaro a podzim. Klidné léta s příjemnými teplotami.

Cestování do Španělska je rozhodně velkým zážitkem. Místní obyvatelé jsou už od středověku silně věřící a tak se křesťanství podepsalo jak na kultuře tak i zvyklostech. V zemi tak najdeme velké množství kostelů a chrámů, které můžeme obdivovat. V muzeiích můžeme obdivovat vrcholná umělecká díla od Picassa, Dalího nebo Gaudího. Tato země má rozhodně co nabídnout jak pro oblíbence lenošení na plážích, tak i lovce fotek a zážitků.

This entry was posted in Evropské charterové lety and tagged , , . Bookmark the permalink.