Jak hledat charterové lety

Prázdniny se pomalu začínají rozjíždět a Vy nepočítáte s dovolenou. Když tu náhle se vedení firmy rozhodne, že produkce stagnuje a zaměstnanci by mohli odjet na dovolenou. Řeknete si paráda, ale co teď. Můžu zajet za příbuznými, anebo skouknout nějaké last minute zájezdy. Pokud se jedná jen Vám zrovna za příbuznými nechce tak je tu ideální druhá možnost.

Ta se teď ale nemusí jen tak vyplatit. Přeci jen sezóna se rozjíždí a pro jednoho by se mohla nějaká ta volná místa i najít, ale co když je Vás více a chcete si to prostě kolektivně užít, anebo sebou chcete vzít i partnera. Pak přichází čas právě na pravidelné charterové lety, které nabízí různé letecké společnosti. Přeci jen sezóna začíná a lidé se chtějí do určitých destinací dostat, co možná nejpohodlněji. Sedět v přeplněném autobuse už nikdo nechce, vlaky jsou sice možnost, ale na druhou stranu cena za jízdenku přes půlku Evropy je často větší než za letenku u charterové společnosti. Takže co zůstává?

Prostě si najděte svou oblíbenou nízko nákladovou společnost a hledejte akční nabídky. Většinou někde po straně blikají za velice atraktivní ceny. Navíc to může dát dovolené na kráse, že vlastně ani nevíte kam poletíte. Koukněte na nabídky i konkurence a vyberte si to nejlepší co Vám sedne. Objednávat se dá elektronicky, anebo telefonicky. Pokud chcete více místa tak rozhodně nepodceňujte telefonickou rezervaci, která zajistí, že místa opravdu jsou volná.

Jestliže nevíte kde začít tak zkuste leteckykmori.cz, kde se to doslova nabídkami charterových letenek hemží.

This entry was posted in Jak to funguje and tagged . Bookmark the permalink.