Charterové lety do Bulharska

Vzhledem k tomu, že Bulharsko je oblíbenou destinací Čechů, není se čemu divit, že z Prahy létají pravidelné charterové lety do Bulharska.V Bulharsku jsou celkem tři destinace kam chartery létají a to Burgas, Sofie a Varna.

Ve velké většině případů se jedná o společnosti, které jsou přímo napojené na cestovní kanceláře v České a Slovenské Republice, kde nabízí své zájezdy. Jak je známo o charterových letech i zde je vždy možné se individálně domluvit s cestovní kanceláří, která je většinou ochotna vám cestu z Prahy do Bulharska zprostředkovat. Pokud by cestovní kancelář nebyla zase tak ochotná můžete zkusit kontaktovat přímo některou ze společností poskytující charterové lety z Prahy do Bulharska.

V sezóně je třeba dát si pozor na takzvané sezónní příplatky, které se stali v posledních letech celkem oblíbenou záležitostí. Většinou začínají na tisícovce, ale mohou se pohybovat i více. Pokud jste člověk znalí charterového cestování určitě víte jak se nejlépe těmto poplatkům vyhnout, popřípadě kde a kdy se nejlépe poptat.

This entry was posted in Evropské charterové lety and tagged . Bookmark the permalink.