Charterové lety Řecko

Ačkoliv je Řecko momentálně v nezáviděníhodné finanční situaci, nic to nemění na tom, že se jedná o úžasnou lokalitu, kam by měl zajet na dovolenou snad každý.

Charterové lety do Řecka je možné si objednat u objednat hned u několika společností, které poskytují přepravu mnoha cestovním kancelářím. Ačkoliv by možná stálo za to spíše zvážit rovnou nákup některého z výhodných zájezdových balíčků.

V současné době jsou v oblibě u evropských turistů, kteří mají namířeno do Řecka spíše odpočinkové lokality mimo velkých měst, kde je provoz omezen kvůli stávkám. Naproti tomu zájezdové lokality v Řecku jako Kos, Thessaloniki anebo Kréta jsou obzvláště oblíbené. Charterové letenky do těchto lokalit. Konečná cena včetně zpáteční letenky se pohybuje od 5 tisíc do 7 tisíc korun, což je velice výhodné. I tak se ale stojí za to informovat v některé z cestovních kanceláří, protože se můžete přidat k nějakému zájezdu a ušetřit nemalé peníze. Tedy pokud si dokážete zájezd do Řecka uspořádat podle Vašich představ. Jinak samozřejmě doporučuji sáhnout po některém z balíčku cestovních kanceláří.

Mimochodem v současné době má nejlepší ceny společnost Letecky k moři, kde se ceny letenek pohybují pod 4000 CZK.

This entry was posted in Evropské charterové lety and tagged . Bookmark the permalink.