Last minute Tenerife Adeje

Tenerife je jeden ze sedmi Kanárských ostrovů. Je z nich také největší. Leží na něm také hlavní město Santa Cruz de Tenerife. Na jihu ostrova pak najdeme jedeno z nejoblíbenějších letovisek město Adeje

Vesměs vše je zde přizpůsobeno turistickému ruchu. Do Adeje se dostanete z hlavního města Santa Cruz de Tenerife po superdálnici TF1. Adeje je pobřežní město, takže jeho největší atrakcí jsou rozsáhlé azurové pláže, kde si můžete užít snad všech přímořských sportů. Nachází se zde luxusní hotely. Vlastně celé město žije turismem. Pokud by jste si chtěli odpočinout máte možnost navštívit národní park Siam, kde můžete obdivovat faunu a flóru, která se vyvíjela izolovaně.

Na Tenerifé léta hned několik charterových společností, není tak nouze ani o cestovní kanceláře a příjemnou cenu. Last minute Tenerifé je v nabídce snad všech cestovních kanceláří v ČR. S tím jak poslední dobou klesá zájem o zájezdy do Egypta a Turecka, roste zájem právě o Kanárské ostrovy. Ač to nevypadá Adeje češi už dobře znají. Můžete sem utéct před podzimním počasím, anebo si užít báječného léta.

This entry was posted in Kanárské ostrovy and tagged . Bookmark the permalink.